Dom

Senyu Package Co., Ltd profil firmy

profil firmy
Senyu Package Co., Ltd. , założona w 2002 r., Z siedzibą w Shenzhen w Chinach, zobowiązuje się do świadczenia rzetelnych usług i sprawnej komunikacji od projektu opakowania do dystrybucji. Nasz personel to nasze najważniejsze cechy, zawsze zachowujmy fachowe rzemiosło i nieporównywalne innowacje, aby sprostać wymaganiom naszych klientów.

Senyu może współpracować z dostawcami twoich produktów, aby stworzyć piękniejsze i bardziej praktyczne opakowanie dla twoich produktów. Oferujemy druk offsetowy od wysokiej klasy wizytówek po niestandardowe pudełka, książki, katalogi i PDQ. Itp. A wysokiej jakości próbki do drukowania cyfrowego mogą zaoszczędzić czas i pieniądze przed masową produkcją.

Nasze warsztaty i wyposażenie

Senyu ma cztery ręcznie robione linie produkcyjne i inne linie produkcyjne do maszyn. Znane marki 4 zestawy automatyczna maszyna do cięcia, 1 zestaw CTP, 2 zestawy maszyna do laminowania folii, 2 zestawy maszyna drukująca, 1 zestawy maszyna do cięcia V-line, 1 zestawy maszyna do cięcia papieru ... itp. Wszyscy pracownicy są bardzo skrupulatnie i efektywnie zatrudnieni, aby zapewnić Ci czas produkcji.

Technologia drukowania

Różne powłoki powierzchniowe, takie jak laminowanie błyszczące / matowe, tłoczenie taśmy / złotej folii; Powłoka UV, efekt tłoczenia i wytłoczenia ... sprawiają, że twoje opakowanie jest piękniejsze. Różne materiały, takie jak papier powlekany, papier rzemieślniczy, specjalny papier z fakturą i haczyki, które można zadrukować, czynią twoje opakowanie bardziej wyjątkowym.

Przepływ produkcji

Fabryka Senyu będzie nadzorować cały proces produkcji w celu sprawdzenia jakości. Od projektu do wysyłki zwracamy szczególną uwagę na twoje produkty. Zapraszamy do odwiedzenia nas, oprowadzimy Cię, aby sprawdzić naszą produkcję.

Nasze certyfikaty

Senyu obiecuje, że wszystkie używane przez nas materiały przeszły testy SGS i ściśle przestrzegamy standardów systemu zarządzania jakością ISO 9001. Zapewniamy również materiał w 100% rozkładalny. Senyu wybierze najlepsze i odpowiednie materiały do ​​pakowania naszych produktów.

Czekamy na współpracę z tobą.

Zobacz więcej O nas
nasza firma
18 lat doświadczenia w projektowaniu opakowań na zamówienie

2002 - Założenie firmy Shenzhen Senyu Packaging Co., Ltd., która rozpoczęła produkcję niestandardowych opakowań papierowych, naklejek, blistrów i instrukcji obsługi

2005 - Dodanie dwóch linii produkcyjnych jako rozszerzenie rynku

2010 - Współpraca z Walmart, agentem KATE SPADE w Chinach

2013 - Dodanie własnego laboratorium testowego do kontroli i sprawdzania kolorów, materiałów, jakości kleju i wszelkich innych wymagań klientów

2015 - Organizacja działu handlu międzynarodowego

2017 - Dostarczenie opakowań dla Yota Phone, słynnej marki telefonów komórkowych w Rosji

2018 - Udział w targach HK

2019 - Przeniesienie fabryki na duży obszar i dodanie nowych linii produkcyjnych i wyposażenia do ręcznie robionych pudełek

video
<-Video Images->
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Oceania

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Firma Handlowa

marki : Senyu

Ilość pracowników : 101~150

Coroczne wyprzedaże : >100 million

Rok założenia : 2002

pc Export : 60% - 70%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

Chiny Senyu Package Co., Ltd Certyfikaty Chiny Senyu Package Co., Ltd Certyfikaty Chiny Senyu Package Co., Ltd Certyfikaty Chiny Senyu Package Co., Ltd Certyfikaty