Dom

Senyu Package Co., Ltd linia produkcyjna fabryki

Orzecznictwo
Chiny Senyu Package Co., Ltd Certyfikaty
Chiny Senyu Package Co., Ltd Certyfikaty
Opinie klientów
Zamówiłem pudełka do zegarków i garnitur torby. Catherine, nasz konsultant ds. Sprzedaży wykonał fantastyczną robotę, pomagając mi we wszystkich drobnych szczegółach, od rozmiarów i kolorów po rzeczywiste wzornictwo. Chciałbym gorąco polecić tę firmę. Mają bardzo dobrą jakość i fantastyczny zespół sprzedaży do współpracy.

—— Morgan Cox

Wyglądają świetnie, właśnie tego chcieliśmy. A zespół sprzedaży jest świetny.

—— Luke Storey

Bardzo dobra komunikacja i jakość pudełek z próbkami Pantone są niesamowite. Dziękuję i czekam na nasze wspaniałe relacje biznesowe.

—— Omar Bahadur

Próbka dotarła szybko, a usługa była doskonała.

—— Simone Costa

Im Online Czat teraz
 • Linia produkcyjna
  Senyu jest ekspertem w tworzeniu, zarządzaniu, produkcji i dystrybucji opakowań. Jesteśmy nie tylko dostawcą materiałów, ale specjalistą od „rozwiązań”, który pomaga naszym klientom projektować, rozwijać i produkować najbardziej kreatywne opakowania. Posiadamy 4 linie produkcyjne dla różnych rodzajów opakowań. Opakowania wykonane w naszej fabryce zapewnią, że Twój produkt obróci głowę konsumenta, czyniąc go z półki w koszyku.

 • OEM / ODM
  Senyu jest partnerem w zakresie kompleksowych rozwiązań w zakresie opakowań detalicznych. Obejmujemy wszystko, od krytycznego projektu koncepcyjnego po produkcję, montaż i dystrybucję. Prowadzimy czystą operację, wykorzystując najbardziej odpowiednie materiały i procesy, aby zapewnić doskonały produkt. Co najlepsze, jesteśmy szybcy i wydajni. Korzystamy z naszej wiedzy w wielu różnych sektorach, projektując i produkując rozwiązania opakowaniowe dla szerokiej gamy produktów.

 • R & D
  Dlaczego warto pracować w fabryce opakowań z kompleksowymi rozwiązaniami w Chinach?

  Coraz więcej firm dostrzega korzyści ze znalezienia kompleksowego rozwiązania dla swoich potrzeb w zakresie opakowań. Gdy trzeba utworzyć opakowanie produktu, istnieje możliwość współpracy z wieloma dostawcami lub wybrania jednej firmy, która to wszystko zrobi. Cała fabryka opakowań rozwiązań może obsługiwać projekt koncepcyjny, pobieranie próbek, inżynierię, testowanie, zarządzanie kolorem, produkcję, montaż i dystrybucję, aby zaoszczędzić na kosztach opakowania . Oto niektóre firmy, z którymi współpracujemy:

Szczegóły kontaktu
Senyu Package Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Miss. Danny Lee

Tel: 15928807720

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

Zostaw wiadomość

Oddzwonimy wkrótce!